Sol Yanım Dizi Kıyafetleri

İlk bölümü Star TV de gösterime giren ve oldukça ilgi gören bir dizi olarak yeni sezona başlayan Sol Yanım dizi kıyafetleri ile de oldukça sorulmaya başlandı. Okul ortamında geçen gençlerin ağırlıkta olduğu bir yapım olduğu için giyilen dizi kıyafeti seçimleride oldukça güzel. Bu yazımızda bulduğumuz tüm Sol Yanım dizi kıyafetleri içeriklerini sizler ile paylaşacağız. Yeni bölüm kıyafetlerini buldukça ve yeni dizi kıyafeti bilgilerine ulaştıkça bu makalemizi güncelleyerek ekleme yapmış olacağız. Şimdi dizi hakkında bir kaç bilgi verelim.

Sol Yanım Konusu Nedir ?

Sol Yanım , genç yaşta sorumluluk alan ve ayakları üzerinde durmayı öğrenen , annesinin bakımını üstlenen Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin oğlu Selim’in arasında geçen sürükleyici hikayelerden oluşuyor. Serra ve annesinin mütevazı hayatlarına karşılık, Kutlusay ailesinin ışıltılı lüks hayatları hikayenin ana fikri oluyor. Başarılı ve azimli bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu , Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite hayatına dair bir çok sürükleyici hikaye sunacak

Sol Yanım Oyuncuları Kimler ?

Sol Yanım dizisi oyuncularından öne çıkan isimler Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin gibi isimler.

Sol Yanım Dizisi Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Sol Yanım dizisi her hafta Star TV kanalında perşembe günleri yayınlanacak.

Sol Yanım Dizisinde Giyilen Kıyafetler

Daha fazla içerik için ve yeni kıyafetleri keşfetmek için bize instagram üzerinden ulaşmayı unutmayın.