Bu yazımızda sevilen dizi Menajerimi Ara 11. bölüm dizi kıyafetleri ve markaları hakkında bilgi vereceğiz. Pazar akşamı yayınlanan dizi oldukça beğenildi ve oyuncuların giydiği kıyafetler oldukça merak edildi. Dizideki kadın karakterlerin giydiği kıyafetler iş hayatında oldukça tercih edilen ürünlerden olduğu için sıklıkla aratılıyor. Menajerimi Ara dizi sponsorları da genellikle hem spor hem de iş kıyafetleri üzerinde güzel seçenekleri olan markalarda oluşmakta. Menajerimi Ara Dicle kıyafetleri ve Menajerimi Ara Feris kıyafetleri sitemizdeki geçmiş yazılar arasında mevcut. Karakterlerin kıyafet incelemelerini paylaştığımız yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Menajerimi Ara dizisinin her hafta yeni bölümü yayınlandıkça sitemize dizide kullanılan ve bulabildiğimiz bütün karakterlere ait kıyafet bilgilerini eklemekteyiz. Güncel paylaşımlarımızdan hızlıca haberdar olabilmek için bizi instagram (@kimnegiydicom) adresimizden de takip etmeyi unutmayın.

Menajerimi Ara Feris Küpesi hangi marka ?

Menajerimi Ara Dicle Kıyafetleri

 

Menajerimi Ara Jülide Kot Ceket

 

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça ve biz kıyafet marka bilgilerine ulaştıkça yazımızı güncelliyor olacağız. Sitemizi ve instagram adresimizi takip etmeyi unutmayın.